Lokalizacja

Osiedle Leśne Zacisze zlokalizowane jest w malowniczej Ligocie Pięknej tuż przy drodze wylotowej nr 5 z Wrocławia. Dzięki bliskości głównej drogi oraz istniejącej infrastrukturze drogowej do samego osiedla (drogi asfaltowe i betonowe, linie autobusowe 800m) pozwala na szybki i łatwy dojazd do Wrocławia komunikacją publiczną oraz samochodem. Jednocześnie jest osłonięte i oddalone od drogi aby w spokoju móc korzystać ze wszystkich uroków bliskości dużego lasu.

NAJWAŻNIEJSZE W ZASIĘGU RĘKI

  • Bezpośrednio na miejscu: apteka, przedszkole, lokalny sklep z artykułami spożywczymi, boisko do gry w piłkę nożną, plac zabaw dla dzieci, las Malin z licznymi trasami rowerowymi oraz biegowymi.
  • Gmina Wisznia Mała to: szkoła, sklepy, restauracje, piekarnia, przedszkola oraz OKSiE Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
  • Szybki i łatwy dojazd do Wrocławia samochodem oraz komunikacją miejską.
  • Malownicza okolica wzgórz Trzebnickich z niepowtarzalnym mikroklimatem oraz szybki dojazd do nowo-wybudowanego Aquaparku w Trzebnicy.

JEDYNE TAKIE MIEJSCE

Ze względu na bliskość Lasu uważanego za pierwsze płuca Wrocławia i wyjątkowy mikroklimat, Ligota Piękna była od dawna miejscowością docenianą i zasiedlaną przez Wrocławian ceniących spokój na łonie natury i jednocześnie bliskość samego miasta.

Osiedle Leśne Zacisze jest zlokalizowane w samym sercu Ligoty Pięknej i otoczone już zabudowanymi posiadłościami o charakterze willowo jednorodzinnym. Sama miejscowość jest już w 90% zabudowana a nasza inwestycja jest jedynym tego rodzaju projektem w okolicy. Dzięki temu mogą być Państwo pewni jakości otoczenia, które nie może ulec niespodziewanym zmianom.

 

Zapraszamy do Ligoty Pięknej…

DWUPASMOWA DROGA S5

Z początkiem 2018 roku została ukończona i oddana do użytkowania droga szybkiego ruchu S5 z węzłem komunikacyjnym 1,5 km od Ligoty Pięknej.

 

Nowa droga S5 odciążyła już istniejącą krajowa trasę nr 5, jednocześnie znacznie zwiększając jakość i szybkość komunikacji do Wrocławia.

Znajdź nas w google maps

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.